Poniedz. 13.00 - 20.00 Wt - Pt: 9.00 - 20.00
recepcja@perioduomed.pl perio@katarzynakrzyszton.pl
Title Image

Covid-19

Wdrożyliśmy procedury rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne i Ministerstwo Zdrowia.

Wszystkich pacjentów prosimy o zapoznanie się z następującymi zasadami, które wdrożyliśmy w celu zwiększenia bezpieczeństwa naszych pacjentów w związku z epidemią Covid-19:

  1. Na wizytę należy przybyć punktualnie, aby nie mijać się i nie oczekiwać wspólnie w poczekalni z innymi osobami. W przypadku wcześniejszego przybycia mogą Państwo być poproszeni o oczekiwanie na zewnątrz. W przypadku spóźnienia o możliwości odbycia wizyty zadecyduje lekarz.
  2. Na umówioną wizytę należy przybyć w maseczce, która jest zdejmowana tylko na czas wykonywania zabiegu stomatologicznego.
  3. Przed wejściem do gabinetu:
    • zostaną Państwo poproszeni o dezynfekcję rąk,
    • będą Państwo poddani procedurze wstępnej kwalifikacji podczas której zostaną Państwo poproszeni o wypełnienie krótkiego formularza.
  4. Każdemu pacjentowi zostanie zmierzona temperatura ciała.
  5. Dzieci i osoby wymagające opieki mogą odbyć wizytę w obecności tylko jednego opiekuna.
  6. W trakcie pobytu na terenie naszej placówki pacjenci muszą się stosować do wszystkich wdrożonych przez nas procedur sanitarnych mających na celu zapobieganie zakażeniu COVID-19.
W przypadku wszelkich pytań i wątpliwości zachęcamy do telefonicznego kontaktu z naszą recepcją pod numerem (22) 862 44 38.
O nas

W naszej specjalistycznej praktyce stomatologicznej promujemy nowoczesne metody leczenia z użyciem lasera i dbamy o najwyższe standardy obsługi pacjentów.

Umów wizytę 502 290 666 / (22) 862 44 38