Poniedz. 13.00 - 20.00 Wt - Pt: 9.00 - 20.00
recepcja@perioduomed.pl perio@katarzynakrzyszton.pl
Title Image

Nowy gabinet

Nowy gabinet, nowy wystrój!

Drodzy Pacjenci,

Jest nam niezmiernie mimo poinformować, iż z końcem marca 2023 roku w naszej przychodni uruchomiliśmy trzeci fotel stomatologiczny . Fotel znajduje się w wydzielonym gabinecie i jest wyposażony w urządzenia umożliwiające świadczenie pełnej gamy naszych usług stomatologicznych.

Ostatnie miesiące działaności perioDuomed charakteryzowały się istotnym wzrostem popytu na nasze usługi. Powodowało to niestety wydłużony czas oczekiwania na niektóre zabiegi, w szczególności te związane z chorobami dziąseł i przyzębia (periodontologia). Aby sprostać potrzebom naszych pacjentów, od 23 marca dołącza do naszego zespołu kolejna doświadczona pani doktor periodontolog. Jesteśmy przekonani, iż nowy gabinet w połączeniu z dodatkowym lekarzem specjalistą pozwoli w krótszym czasie pomóc oczekującym pacjentom.

Wierzymy, iż tak duże zainteresowanie naszym usługami wynika z zaufania, jakim obdarzają nas pacjenci, wysokiego standardu leczenia, zastosowania innowacyjnych technik oraz miłej atmosfery, którą staramy się zapewnić.

Jednocześnie, wykorzystując konieczność przeprowadzenia prac adaptacyjnych pomieszczenia pod nowy fotel stomatologiczny, przeprowadziliśmy całkowite odświeżenie infrastruktury i wystroju całej przychodni. Mamy nadzieję, iż nowe aranżacje uprzyjemnią Państwu wizytę w naszym gabinecie. W kwietniu planujemy uwieńczyć wszystkie prace ostatecznymi elementami wystroju wnętrz.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zespół Periodumed

Gwarancja jakości

Nasz zespól dokłada wszelkich starań aby jakość usług była na jak najwyższym poziomie. W leczeniu wykorzystujemy nowoczesne materiały i technologie, w tym laser diodowy, oraz wykorzystujemy zaawansowane metody diagnostyczne (test PET).

Poznaj opinie naszych pacjentów o nas

Przewijaj w prawo/lewo by przeczytać więcej opinii.

Malgorzata Jarosz
Malgorzata Jarosz
2021-02-17
Byłam u doktora Nowaka. Serdecznie polecam. Miałam usuwany ósmy ząb, bardzo się boję usuwania zębów, a zupełnie nie było czego. Wcale mnie nie bolało i czułam się „zaopiekowana”. 🙂 Pan przemiły, serdeczny, wszystko dokładnie wyjaśnił. Jestem niesamowicie zadowolona i polecam z całego serca. Lekarz-cudotwórca!
matksful
matksful
2021-02-12
Byłem u dr. Nowaka i bardzo polecam. Spotkałem się z bardzo profesjonalnym i życzliwym podejściem. Niezbędne wypełnienie wykonał bardzo starannie i estetycznie. Przez cały zabieg informował na bieżąco, co się dzieje i czemu to służy. A przed wszystkim rzetelnie poinformował o kosztach. Ceny są rynkowe, ale proporcjonalne do jakości i nie ma nastawienia na wyciąganie pieniędzy od pacjenta.
Paweł Polański
Paweł Polański
2021-01-20
Jestem bardzo zadowolony. Pani doktor Krzysztoń bardzo dobrze wyleczyła mi 2 zęby i wyczyściła z kamienia pozostałe. Polecam 🙂
Paulina Jezior
Paulina Jezior
2020-12-11
Polecam profesjonalną i przemiłą Panią dr. Agnieszkę Kurek. Na pewno będę korzystać z uslug przychodni w przyszłości i polecać ją znajomym.
Łukasz Zarzyczny
Łukasz Zarzyczny
2020-10-27
Do PerioDuomed dotarłem za Panią Agnieszką Głogowską - która jest fenomenalną higienistka - która wszystkie zębowe tematy załatwia szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. Absolutnie polecam Panią Agnieszką za którą warto pójść dosłownie wszędzie 🙂
Konrad Romanowski
Konrad Romanowski
2019-11-22
Marcin Jackiewicz
Marcin Jackiewicz
2019-08-13
Najlepszy gabinet. Polecam!
Katarzyna Kubanska
Katarzyna Kubanska
2019-02-04
Paula Porowska
Paula Porowska
2018-02-04
Katarzyna Marciniuk
Katarzyna Marciniuk
2017-10-16
Bardzo miła atmosfera. Polecam!


O nas

W naszej specjalistycznej praktyce stomatologicznej promujemy nowoczesne metody leczenia z użyciem lasera i dbamy o najwyższe standardy obsługi pacjentów.

Umów wizytę 502 290 666 / (22) 862 44 38