Poniedz. 13.00 - 20.00 Wt - Pt: 9.00 - 20.00
recepcja@perioduomed.pl perio@katarzynakrzyszton.pl
Title Image

Protetyka

Protetyka

Protetyka jest działem stomatologii, który skupia się na rekonstrukcji uzębienia pacjenta. Utrata zębów następuje nie tylko w sposób naturalny, związany z wiekiem, ale często spowodowana jest paradontozą, próchnicą lub mechanicznym uszkodzeniem zębów (np. częściowe złamania). Z tego też względu protetyka jest nakierowana na pacjentów w każdym wieku.

W naszej praktyce wykonujemy uzupełnienia stałe jak:

 • korony porcelanowe
 • mosty porcelanowe
 • wkłady / nakłady (inlay, onlay)
 • korony na implantach
 • licówki porcelanowe

oraz uzupełnienia ruchome jak:

 • protezy osiadające (akrylowe)
 • protezy szkieletowe
 • protezy overdenture
 • szynoprotezy
 • szyny relaksacyjne

Ważne

W przypadku uzupełnień stałych takich jak korony porcelanowe, mosty, korony na implantach bardzo istotne jest dokładne oczyszczanie okolicy przydziąsłowej z uwagi na łatwe zaleganie płytki nazębnej i resztek pokarmu. Dlatego oprócz standardowych przyborów higienicznych (szczoteczka i pasta do zębów) zaleca się stosowanie:

 • irygatorów stomatologicznych
 • szczoteczek międzyzębowych
 • specjalnych nici dentystycznych ze sztywną końcówką, tj. super-floss
Estetyczne odbudowy protetyczne – przykłady przed i po leczeniu
Gwarancja jakości

Nasz zespól dokłada wszelkich starań aby jakość usług była na jak najwyższym poziomie. W leczeniu wykorzystujemy nowoczesne materiały i technologie, w tym laser diodowy, oraz wykorzystujemy zaawansowane metody diagnostyczne (test PET).

Poznaj opinie naszych pacjentów o nas

Przewijaj w prawo/lewo by przeczytać więcej opinii.

Malgorzata Jarosz
Malgorzata Jarosz
2021-02-17
Byłam u doktora Nowaka. Serdecznie polecam. Miałam usuwany ósmy ząb, bardzo się boję usuwania zębów, a zupełnie nie było czego. Wcale mnie nie bolało i czułam się „zaopiekowana”. 🙂 Pan przemiły, serdeczny, wszystko dokładnie wyjaśnił. Jestem niesamowicie zadowolona i polecam z całego serca. Lekarz-cudotwórca!
matksful
matksful
2021-02-12
Byłem u dr. Nowaka i bardzo polecam. Spotkałem się z bardzo profesjonalnym i życzliwym podejściem. Niezbędne wypełnienie wykonał bardzo starannie i estetycznie. Przez cały zabieg informował na bieżąco, co się dzieje i czemu to służy. A przed wszystkim rzetelnie poinformował o kosztach. Ceny są rynkowe, ale proporcjonalne do jakości i nie ma nastawienia na wyciąganie pieniędzy od pacjenta.
Paweł Polański
Paweł Polański
2021-01-20
Jestem bardzo zadowolony. Pani doktor Krzysztoń bardzo dobrze wyleczyła mi 2 zęby i wyczyściła z kamienia pozostałe. Polecam 🙂
Paulina Jezior
Paulina Jezior
2020-12-11
Polecam profesjonalną i przemiłą Panią dr. Agnieszkę Kurek. Na pewno będę korzystać z uslug przychodni w przyszłości i polecać ją znajomym.
Łukasz Zarzyczny
Łukasz Zarzyczny
2020-10-27
Do PerioDuomed dotarłem za Panią Agnieszką Głogowską - która jest fenomenalną higienistka - która wszystkie zębowe tematy załatwia szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. Absolutnie polecam Panią Agnieszką za którą warto pójść dosłownie wszędzie 🙂
Konrad Romanowski
Konrad Romanowski
2019-11-22
Marcin Jackiewicz
Marcin Jackiewicz
2019-08-13
Najlepszy gabinet. Polecam!
Katarzyna Kubanska
Katarzyna Kubanska
2019-02-04
Paula Porowska
Paula Porowska
2018-02-04
Katarzyna Marciniuk
Katarzyna Marciniuk
2017-10-16
Bardzo miła atmosfera. Polecam!


O nas

W naszej specjalistycznej praktyce stomatologicznej promujemy nowoczesne metody leczenia z użyciem lasera i dbamy o najwyższe standardy obsługi pacjentów.

Umów wizytę 502 290 666 / (22) 862 44 38